Wykonywana przez Brzozowskiego przyśpiewka zbyt konwencjonalny na finał zawodów Eurowizji! Przykre zakończenie przygody Brzozowskiego Rafała z konkursem Eurowizji.

Wykonywana przez Brzozowskiego przyśpiewka zbyt konwencjonalny na finał zawodów Eurowizji! Przykre zakończenie przygody Brzozowskiego Rafała z konkursem Eurowizji.

Trzeba wiedzieć o tym, iż nasza ojczyzna zwykle nie czarowała widzów w trakcie zawodach Eurowizji. Zazwyczaj naszego kraju największym triumfem jest awansowanie do części finałowej konkursu, w którym zdobywaliśmy odległe pozycje. Zeszłego roku Eurowizję odwołano, gdyż panowała pandemia koronawirusa, która powstrzymała nie tylko Europę, lecz też całą planetę. Ambasadorem Polski w trakcie turnieju Eurowizji został Rafał Brzozowski, który miał zamiar wprawić w zachwyt smakoszy muzyki piosenką pod tytułem "The Ride". Wielu reporterów nie było uradowanych z wybrania przedstawiciela Polski, jednak finalnie do podmiany nie doszło. Przykro że byliśmy zmuszeni następny raz pożegnać się z konkursem Eurowizji dużo wcześniej, niż byśmy tego chcieli. Na Eurowizji był naszym reprezentantem Brzozowski Rafał, który podczas turnieju Eurowizji nie skokietował europejskiej widowni i właśnie dlatego odpadł na etapie półmetku 65. konkursu europejskiej piosenki.

Polscy widzowie z pewnością są już bardzo zblazowani tego rodzaju rezultatem. Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, iż "The Ride" czyli przyśpiewka przedstawiona ze strony Brzozowskiego Rafała była naprawdę nieszczególna. Nie ma nic pasjonującego w tej piosence co mogłoby wprawić w fascynację wielbicieli muzyki w Europie. Jest to następna edycja turnieju Eurowizji, podczas którego przedstawiciel Polski nie ma możliwości zakwalifikować się do finałowej fazy. Z pewnością można pojąć to, że od paru lat wskazanie przedstawicieli Polski na konkurs europejskiej piosenki nie idzie Polakom zbyt dobrze. Powinniśmy więc pokładać wiarę w tym, iż w kolejnych latach Polska będzie mógł awansować do finałowego pojedynku o zwycięstwo w konkursie Eurowizji. Niezwykle ważne w tego typu sytuacji jest to, żeby wskazać prawidłowego przedstawiciela, który zdoła zaczarować publikę europejską. W przeciwnym razie ponownie nie zdołamy do starcia finałowego w turnieju piosenki europejskiej.