Trener Sousa podał do mediów w tym tygodniu listę piłkarzy drużyny narodowej na Starego Kontynentu Mistrzostwa! Kilku piłkarzy odtrąconych od reprezentacji Polski!

Trener Sousa podał do mediów w tym tygodniu listę piłkarzy drużyny narodowej na Starego Kontynentu Mistrzostwa! Kilku piłkarzy odtrąconych od reprezentacji Polski!

Wielu chłopców, których marzeniem życiowym jest profesjonalna gra w futbol rozmyśla o zaprezentowaniu się w rozgrywkach. Nożna piłka to w aktualnej chwili najbardziej znana dyscyplina na całym świecie i nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Zawodnicy od maleńkości przygotowują się pod to, żeby w niedalekiej przyszłości grać w pojedynkach na najsławniejszych murawach do futbolu. Powinniśmy jednakże pamiętać także, że ścieżka do pozostania graczem do łatwych nie należy i wymaga wielu wyrzeczeń. Chłopaki, którym powiodło się chociażby z tej przyczyny wzbudzają bardzo często animozję i zarazem respekt wśród własnych przyjaciół. Już w czerwcu wystartują Mistrzostwa Europy w nożnej piłce, w których toczyć batalię będą dwadzieścia cztery zespoły. To z całą pewnością oznacza, iż na kibiców nożnej piłki czekają podwyższone doznania. Turniej mistrzostw Starego Kontynentu będzie trwać przez miesiąc, a więc bez cienia wątpliwości będziemy odbiorcami bardzo dużej liczby bramek a także meczów futbolu. Trener Sousa Paulo przedstawił kadrę na rozgrywki Mistrzostw Europy, i właśnie dlatego w tym właśnie felietonie natomiast mamy ochotę skonsolidować się na narodowej reprezentacji.

Od kilku dekad ogłaszanie listy zawodników na dużej rangi rozgrywki jak na przykład światowe mistrzostwa oraz europejskie mistrzostwa wzbudza bardzo duże emocje w naszym kraju. Zazwyczaj się przytrafiały w takich jak ta sytuacjach sensacje, które nie każdemu się podobały. Podobnie było w tej sytuacji. Bez cienia wątpliwości gigantycznym zdziwieniem, w chwili gdy selekcjoner Sousa zaprezentował zawodników listę był brak w narodowej kadrze Grosickiego Kamila, który przez naprawdę długi czas stanowił ofensywną siłę naszej drużyny piłkarskiej. Piłkarz West Bromwich od kilku miesięcy nie gra systematycznie i jest to przyczyną główną tego, że trener Sousa Paulo nie chciał powołać Grosickiego Kamila do grupy zawodników narodowej ekipy na Starego Kontynentu mistrzostwa. W teorii mamy silną drużynę narodową, która może walczyć o pozytywny wynik na Starego Kontynentu Mistrzostwach. Pozostaje nam w takiej sytuacji czekać na otwierający mecz mistrzostw Starego Kontynentu, gdzie polska drużyna będzie grać ze Słowakami.