Sporo trafień i wygrana Rakowa nad piłkarzami Piasta Gliwice! Fenomenalne spotkanie na inaugurację sezonu ligi polskiej!

Sporo trafień i wygrana Rakowa nad piłkarzami Piasta Gliwice! Fenomenalne spotkanie na inaugurację sezonu ligi polskiej!

Niezwykłe widowisko na stadionie Piasta otrzymali okazję żeby śledzić piłkarscy widzowie. W niedzielne popołudnie miejscowa drużyna gliwickiego Piasta gościła na własnym stadionie zawodników Rakowa z Częstochowy. To niezwykle mocne zestawienie jak na inauguracyjną kolejkę nowego sezonu polskich rozgrywek i dobrze to stwierdzić. Każdy wielbiciel piłkarski z naszego kraju na pewno był zadowolony z oglądania tak dobrego spotkania. Należy przyznać, że oba zespoły były bardzo blisko pełnej puli punktów, a w trakcie starcia mieliśmy okazję zobaczyć 5 bramek. To reprezentanci ekipy wicemistrza Polski w ostatecznym rozrachunku mogli radować się z premierowego triumfu w świeżo startującym sezonie ligi polskiej. Gracze gliwickiego Piasta odnotowali przegraną rezultatem dwa do trzech i na pierwsze zwycięstwo będą musieli wyczekiwać przynajmniej do kolejnej serii gier. Ich rywalami w przyszłym tygodniu będą piłkarze Stali z Mielca. Piłkarze selekcjonera Waldemara Fornalika bez wątpienia będą chcieli się zrehabilitować po utracie punktów w inaugurującej kolejce następnego sezonu Ekstraklasy.