Jeden z najbardziej uzdolnionych napastników w historii piłki nożnej odchodzi do PSG! Messi Leo już nie jest graczem Dumy Katalonii!

Jeden z najbardziej uzdolnionych napastników w historii piłki nożnej odchodzi do PSG! Messi Leo już nie jest graczem Dumy Katalonii!

Niewątpliwie ruchy transferowe piłkarskich ekip w ramach przerwy między ligowymi zmaganiami mogą się podobać. Jednak wszystkich wielbicieli piłki nożnej zadziwiło to, co mogliśmy obejrzeć latem. Większość była przekonana, iż Messi Leo zostanie piłkarzem Barcy do ostatnich dni swojej przygody z piłką nożną. Jednak ekipa hiszpańska ma problemy finansowe i gracz Argentyny nie miał wyboru, musiał znaleźć nowy zespół. PSG jest zespołem, który zdecydował się zaproponować kontrakt dla skrzydłowego narodowej drużyny Argentyny. Ciekawą ofertę kontraktu, którą były zawodnik Dumy Katalonii zatwierdził zaproponował argentyńskiemu piłkarzowi klub z Ligue 1. bez najmniejszych wątpliwości wiekopomny moment w dziejach europejskiej piłki i należy być tego świadomym. Od tego momentu wielbiciele futbolu będą mieli okazję podziwiać występy Messiego we francuskiej lidze. Bez żadnych wątpliwości naprawdę dużo osób będzie zainteresowane tym, w jaki sposób argentyński gracz sobie poradzi w nowych warunkach. Lionel Messi stworzy tercet z takimi graczami, jak Mbappe Kylian i Neymar, co może zapewnić PSG mnóstwo pucharów.