Francuska ekipa została pokonana i nie zdoła zdobyć tytułu mistrzowskiego! Niesamowita szwajcarska kadra zaliczyła awans do 1/4 finału rozgrywek Euro 2020!

Francuska ekipa została pokonana i nie zdoła zdobyć tytułu mistrzowskiego! Niesamowita szwajcarska kadra zaliczyła awans do 1/4 finału rozgrywek Euro 2020!

W poniedziałkowy wieczór wielbiciele piłkarscy byli świadkami genialnego widowiska na boisku w Rumunii. Spotkanie między kadrą francuską, a szwajcarską ekipą zafundowało dużo fantastycznych doznań, a niewiele osób spodziewało się tego. Dopiero po konkursie rzutów karny mogliśmy zobaczyć zwycięzce starcia, a gracze dwóch reprezentacji pokazali się świetnie. Gracze narodowej drużyny Francji fenomenalnie zaczęli odsłonę numer dwa, kiedy to 2 gole ustrzelił Karim Benzema, jednakże jako pierwsi bramkę zdobyli zawodnicy narodowej drużyny Szwajcarii. Mogło się zdawać, iż wielkie emocje podczas tego meczu w tym momencie się skończyły, gdy na 3:1 trafienie ustrzelił Paul Pogba. Zawodnicy szwajcarskiej kadry narodowej nie planowali jednak poddawać się i ku zdziwieniu wszystkich byli w stanie do remisowego rezultatu. Sędzia główny tego spotkania nie miał wyjścia i musiał zaprosić zawodników na dodatkowy czas gry. O rozstrzygnięciu meczu zdecydować musiały strzały z 11 metrów, gdyż dodatkowy czas rozgrywki również nie dał nam końcowego rozstrzygnięcia. W trakcie konkursu karnych lepsza się okazała szwajcarska reprezentacja, która wygrała wynikiem 5:4. Z reprezentacją Hiszpanii będą walczyć zawodnicy kadry Szwajcarii w ćwierćfinale Euro 2020.