Fenomenalny mecz kadry narodowej Czech - przegrana polskiej drużyny w pierwszym meczu zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024!

Fenomenalny mecz kadry narodowej Czech - przegrana polskiej drużyny w pierwszym meczu zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024!

Fenomenalne spotkanie narodowej kadry Czech - klęska polskiej reprezentacji w pierwszym meczu eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024!

Ostatnie mistrzostwa świata w wykonaniu polskiej kadry narodowej nie były zbyt udane. Rzecz jasna nasi piłkarze byli w stanie wywalczyć awans do fazy play-off, jednak nie każdemu podobał się styl, w jakim to zrobili. Sympatycy piłki nożnej z naszego kraju zgodnie uważali, że jest konieczna zmiana na pozycji trenera. I między innymi z tego powodu prezes PZPN Cezary Kulesza podjął decyzję o zakończeniu kontraktu z Czesławem Michniewiczem. Kolejnym trenerem polskiego zespołu został Fernando Santos, którego pierwszym ważnym rywalem była narodowa reprezentacja Czech. To było pierwsze spotkanie w zmaganiach eliminacyjnych do Euro 2024 i niezwykle istotne było to, aby wygrać.

Humory w polskiej reprezentacji Przed pierwszym gwizdkiem sędziego były fenomenalne, jednak weryfikacja nadeszła błyskawicznie. Już po 3 minutach starcia czeska reprezentacja narodowa bowiem dała radę zdobyć dwa gole. To był istny szok zarówno dla zawodników, jak i kibiców zgromadzonych na stadionie w Pradze. Gracze drużyny narodowej Czech wyglądali znacznie lepiej od naszych graczy od pierwszego gwizdka sędziego i nic nie wskazywało na to, iż w drugiej połowie się to zmieni. Drużyna narodowa Polski wyglądała trochę lepiej w drugiej odsłonie spotkania, jednakże to czescy gracze strzelili trzecią bramkę. Kuchta Jan był strzelcem trzeciej bramki w 64. minucie starcia. Zawodnicy kadry Polski udało im się zdobyć tylko jednego gola na 3 minuty przed końcem pojedynku. Ten pojedynek w wykonaniu narodowej kadry Polski był tragiczny i należy to zaznaczyć. Portugalski szkoleniowiec Fernando Santos z pewnością nie w ten sposób debiut w narodowej reprezentacji Polski. Polska kadra narodowa zmierzy się z kadrą Albanii w drugim pojedynku eliminacyjnych zmagań. W tym starciu polska kadra narodowa musi zgarnąć trzy punkty.