Fenomenalne emocje w końcówce batalii z zespołem angielskim! Szymański Damian ustrzelił trafienie i nazwany został bohaterem reprezentacji Polski!

Fenomenalne emocje w końcówce batalii z zespołem angielskim! Szymański Damian ustrzelił trafienie i nazwany został bohaterem reprezentacji Polski!

Od niemal dekady jesteśmy świadomi tego, iż drużyna Polski występująca w starciach na stadionie w Warszawie bywa niesamowicie trudna do pokonania. Rzeczywiście rzadko kiedy przegrywamy na tym placu gry i rozsądnie przyznać, iż duża zasługa w tym wielbicieli piłki nożnej z naszego kraju. Gdy Narodowy zapełnia się do ostatniego krzesła zawodnicy naszej drużyny dostają nadprogramowego przypływu energii. W zmaganiach eliminacyjnych do mundialu zawodnicy trenera Paulo Sousy pokazują się do tej chwili dobrze, ale ich forma jest oddalona od ideału. W środę na wieczór naszych piłkarzy czekał niesamowicie trudny test, jakim był z pewnością pojedynek z reprezentacją piłkarską Anglii. To jak trudnym przeciwnikiem w dziejach meczów polskiej kadry narodowej są piłkarze angielscy wie o tym każdy piłkarski fan z naszego kraju. Jednakże w sytuacji jak ta nie można było sobie pozwolić na wątpliwości, gdyż niezwykle ważne było ugranie jak największej liczby punktów.

Przed tym pojedynkiem narodowa kadra Polska była od początku skazywana na klęskę. Z pewnością należy zwrócić uwagę na fakt, iż zawodnicy z Polski w większości przypadków naprawdę bardzo są w stanie się zmobilizować na mecze z dużo mocniejszymi. Dokładnie tak samo było podczas tego spotkania i trzeba mieć na uwadze to, przez spory czas można było nawet twierdzić, że reprezentacja piłkarska Polski mogłaby rywalizować o triumf z reprezentacją piłkarską Anglii. dla naszych zawodników było to bardzo trudne spotkanie i bez wątpienia należy ich chwalić za rywalizację do samego końca. W momencie, gdy gola w osiemdziesiątej minucie ustrzelił Kane Harry wydawać się mogło, iż to być może koniec marzeń o korzystnym rezultacie. Reprezentacja piłkarska Polski cały czas szukała okazji do zdobycia bramki i nie miała w planach się poddać. Piłkarz AEK-u z Aten Szymański Damian w dodatkowym czasie pojedynku, który zarządził sędzia ustrzelił bramkę na wagę rezultatu remisowego. Była to z całą pewnością specjalna chwila w przypadku tego młodocianego zawodnika. W ostatecznym rozrachunku polska drużyna narodowa dała radę wywalczyć remisowy wynik na Narodowym podczas meczu z angielską reprezentacją piłkarską i za sprawą tego nadal posiada duże szanse na dostanie się do mundialu w Katarze.