Czeska drużyna narodowa ogrywa reprezentację Polski w pierwszym spotkaniu zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024!

Czeska drużyna narodowa ogrywa reprezentację Polski w pierwszym spotkaniu zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024!

Porażka polskiej kadry z kadrą Czech na starcie eliminacyjnych zmagań do Euro 2024!

Ubiegłe mistrzostwa świata w wykonaniu kadry polskiej nie były zbytnio udane. Nasi reprezentanci oczywiście zdołali wywalczyć awans do fazy play-off, jednakże nie każdemu podobał się styl, w jakim to zrobili. Fani piłkarscy z Polski zgodnie sądzili, iż jest konieczna zmiana na pozycji selekcjonera. I właśnie dlatego prezes PZPN Cezary Kulesza zdecydował się na zakończenie kontraktu z Czesławem Michniewiczem. Kolejnym trenerem drużyny narodowej Polski został Fernando Santos, którego pierwszym poważnym przeciwnikiem była kadra narodowa Czech. Było to pierwsze spotkanie w eliminacyjnych zmaganiach do Mistrzostw Europy 2024 i niezwykle istotne było to, aby wygrać.

Nastroje w polskiej reprezentacji Przed pierwszym gwizdkiem sędziego były świetne, jednakże weryfikacja nadeszła naprawdę szybko. Drużyna narodowa Czech bowiem zdołała strzelić dwie bramki już po 3 minutach meczu. Było to wielkie zaskoczenie zarówno dla kibiców zgromadzonych na trybunach w Pradze, jak i piłkarzy. Gracze czeskiej reprezentacji narodowej od pierwszego gwizdka arbitra wyglądali o wiele lepiej od naszych graczy i nic nie wskazywało na to, iż w drugiej części się to zmieni. Kadra narodowa Polski prezentowała się trochę lepiej w drugiej odsłonie tego meczu, jednak to czescy zawodnicy strzelili trzeciego gola. Kuchta był strzelcem bramki numer trzy w 64. minucie spotkania. Polscy zawodnicy starali się odrabiać straty, jednak udało im się zdobyć wyłącznie jedną bramkę na trzy minuty przed zakończeniem meczu. Warto zaznaczyć to, że ten mecz w wykonaniu polskiej piłkarskiej reprezentacji był tragiczny. Bez wątpienia nie tak debiut w narodowej reprezentacji Polski wyobrażał sobie portugalski szkoleniowiec Fernando Santos. Kadra narodowa Polski będzie się mierzyć z albańską reprezentacją w drugim spotkaniu eliminacyjnych zmagań. Polska drużyna bez cienia wątpliwości musi zgarnąć trzy punkty w tym meczu.