Zwycięstwo Trójkolorowych z Chorwacją.

W meczu mistrzów świata z drużyną Chorwacji mieliśmy szansę oglądać wiele trafień. Ostateczny rezultat rozgrywki wynosił 4:2 dla Trójkolorowych. Tak więc drużyna Chorwacji nie była w stanie odegrać się za finałowy mecz mistrzostw świata w rosyjskiej stolicy. Trójkolorowi byli w tym meczu odrobinę lepsi od wicemistrzów świata.

Spore grono dziennikarzy traktowało ten pojedynek jako rewanż za finał mundialu w Moskwie. Początek starcia tylko to podkreślały. Zawodnicy z Bałkanów prezentowali się zdecydowanie odważniej. Tworzyli dużo sytuacji. Pierwszego gola dla graczy Chorwacji zdobył Lovren Dejan. Decydujące dogranie w tej sytuacji zaliczył Lucas Hernandez. Od piętnastej minuty zawodnicy z Bałkanów wygrywali 1:0.

Mistrzowie świata nie byli w stanie spowolnić kolejnych ataków przygotowywanych przez zawodników z Bałkanów. Fantastycznie grał bramkarz gości. Jego obrona powstrzymała Griezmanna Antoine przed strzeleniem bramki. Griezmann zdobył trafienie parę minut później. W tej sytuacji bramkarz wicemistrzów świata był bezradny.

Wiele trafień w tym starciu.

Podział punktów nie pasował zawodników obu zespołów. Najlepsze ekipy ostatniego mundialu myślały jedynie triumf w tym pojedynku. Tak więc przez cały czas widzowie mogli oglądania fantastycznych sytuacji podbramkowych. Liczba trafień jest tego świetnym tego dowodem. Na boisku we Francji oglądaliśmy fenomenalny pojedynek.

W końcówce pierwszej połowy starcia Trójkolorowi zaczęli gonić straty. Istotna w tym przypadku była dyspozycja Martiala, który zdobył bramkę dające wyrównanie drużynie Francji. Spotkania w ramach Nations Cup są w stanie dostarczyć telewidzom futbolu mnóstwo wspaniałych emocji. Reprezentanci obu zespołów zaprezentowali fantastyczne zdolności telewidzom w całej Europie. Na pewno większość widzów może być spełnionych. Ostatecznie z triumfu cieszyli się zawodnicy francuscy.

Zawodnicy z Bałkanów musieli do oswojenia się z porażką. Wicemistrzowie świata zaprezentowali się z fantastycznej strony. Dla francuskich zawodników to kolejna wygrana w tych rozgrywkach.