Skład dziewiątego sezonu Top Model już jest znany!

Skład dziewiątego sezonu Top Model już jest znany!

Program TVN-u o nazwie Top Model to jeden ze stałych punktów ramówki przygotowanej na jesień w stacji, w którym uczestnicy walczą o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Znane jury ale też przede wszystkim Joanna Krupa jako prowadząca to rzeczywiście przepis na sukces, co udowadniają tysiące widzów zbierających się przed odbiornikami. Dodatkowo pojawia się gościnnie sporo znanych osób w przestrzeni modowej, jak redaktorki pism, znane modelki lub fotografowie światowej sławy.

Tym razem o miano Top Model konkurować będzie czternastu uczestników, wśród których znajdują się też osoby ze specjalnymi biletami - srebrnym i złotym. Złoty bilet sędziowie przyznają tej osobie, której możliwości do stania się modelką lub modelem są największe, w skutek czego taki uczestnik bezpośrednio znajdzie się w domu Top Model. Za to srebrny bilet jest oceną internautów, którzy zagłosowali na swojego ulubieńca, który nie będzie musiał uczestniczyć w castingach i natychmiast przechodzi na bootcamp, czyli następny etap.

Jakie jest założenie programu Top Model?

Produkcja TVN ma za zadanie dać nie tylko pojawienia się w świecie modelingu, a także pierwszych kroków i rozwój swojego portfolio, w związku z tym co sezon zgłasza się naprawdę dużo chętnych. Co tydzień uczestnicy muszą wykonać różnego rodzaju zadania, które będą sprawdzianem tego, czy są oni gotowi na wyzwania w w świecie mody pełnym wyzwań. Jurorzy oceniają ich postępy i decydują o tym, który z zawodników odpadnie w danym odcinku. Istnieje jeszcze możliwość powrotu do programu tuż po eliminacji, a dzieje się to dzięki wpływowi Michała Piróga, który czuwa zza kulis, służąc pocieszeniem i wsparciem dla uczestników. Nagrodą jest zawarcie kontraktu z agencją modelek i modeli oraz sesja fotograficzna na okładkę dla jednego z czołowych polskich miesięczników "Glamour". W obecnym sezonie dowiemy się, kto okaże się kolejnym zwycięzcą programu Top Model. O tytuł konkuruje wiele wartych uwagi uczestników, dlatego na pewno warto jest oglądać na bieżąco kolejne odcinki.